Молоді вчителі Тетяна Кришко і Владислав Бабенко – учасники Всеукраїнського освітнього семінару

За підтримки Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та за ініціативи Благодійного Фонду ESJF (східна Європа) 13 лютого 2020р. на базі Миколаївської ЗОШ-інтернат №3 відбувся Всеукраїнський освітній семінар, присвячений дослідженню еврейської історико-культурної спадщини в Україні та сучасним методикам включення еврейської історії у викладання історико-гуманітарних дисциплін у старшій школі.

Приємно, що серед більш ніж 40 представників із різних міст України, а саме Києва, Дніпра, Херсона, Одеси, Черкас, Миколаєва, невеликих населених пунктів – були й наші молоді вчителі суспільних дисциплін Бабенко В.С. (ЗОШ №2) і Кришко Т.С. (ЗОШ №8).

Захід відкрила головний спеціаліст Департаменту освіти у Миколаївській області Демиденко Т.А. із побажаннями гарного настрою та насиченого дня. Із доповідями виступили: викладач НаУКМА, пошукач вченого ступеню, кандидат історичних наук Олександра Фішель; кандидат історичних наук, вчитель вищої категорії, в.о. директора МЗОШІ№3 Селіванова-Зеркаль І.О.; кандидат історичних наук, доцент Щукін В.В.; кандидат філософських наук Малахова В.Н. Досвідом організації пошукової діяльності поділилися Сизова Анна, учитель історії Первомайського НВК ЗОШ №15 та Колпаченко Надія, учитель Олешківської спеціальної школи №2.

У програмі семінару були також майстер-клас “Про що розповідають традиційні еврейські зображення” та круглий стіл, під час якого відбулося обговорення мультикультурного спадку України, проблеми збереження історичних пам’яток та методики виховання інтересу і поваги до них.

Усі присутні отримали в дарунок книги та масу позитивних емоцій.

Від імені вчителів-учасників семінару висловлюємо вдячність представникам ESJF за важливу інформацію, яка допоможе у збереженні культурно-історичної спадщини України.

Інформація із сайту #МЗОШІ3

P.S. від Тетяни Кришко

Дуже змістовний та повчальний семінар. Отримала шалене задоволення та багато цікавої інформації як для історика, так і вчителя.  Неодмінно візьму на озброєння певні ідеї, в планах – залучення учнів до більш ширшого вивчення цієї теми, можливо, навіть із використанням практичних занять, які  пропонує  Олександра Фішель.

Я щиро вдячна за чудову організацію та проведення семінару представникам ESJF, Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївській загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ст. №3, а також Миколаївському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за мій перший у професійній діяльності сертифікат.

Вдячна управлінню освіти Вознесенської міської ради, науково-методичному центру, адміністрації Вознесенської ЗОШ № 8 за надану можливість  молодим спеціалістам розвиватися у своїй професійній сфері  та стати учасником такої події.

Задайте свое питання