Музичний керівник закладу освіти - універсальний педагог

30 вересня 2020 року відбулося засідання музичних керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Створення умов для інтегрування музичної діяльності з різними видами організованої та самостійної діяльності дошкільників».

Керівник МО Дмитренко Н.Г. (КДНЗ№1) проаналізувала роботу методичного угруповання за 2019-2020н.р. Методист МНМЦ Богдан А.О. познайомила членів МО з методичними аспектами організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2020-2021 н.р.

На основі аналізу результатів діяльності методичного об’єднання в минулому навчальному році члени МО визначили завдання та схвалили План роботи на поточний навчальний рік.

В практичній частині засідання учасники обговорювали ефективні форми організації музичної діяльності з вихованцями та їх родинами. Бичкова Л.І.(КДНЗ№11) виступила перед колегами з інформацією на тему «Дитяче свято: зміна формату». Кутузова С.В. (КДНЗ№14) поділилася досвідом впровадження музично-ритмічних вправ з використанням нетрадиційних атрибутів» і залучила колег до музичної імпровізації за методикою К.Орфа «Кришталевий оркестр».

Дмитренко Н.Г. (КДНЗ№1) підготувала виступ «Творчо спрямована особистість народжується у грі» та запросила учасників засідання взяти участь в іграх з використанням атрибутів, виготовлених педагогами та батьками закладу.

Дві неповторні магії – дитинство і мистецтво – сплелися у професії музичного керівника. Це – універсальний педагог. Він вводить дітей у світ музичного мистецтва, знайомить з музикою та її творцями, спонукає творити, навчає співати, танцювати, слухати й відчувати музику, грати на дитячих музичних інструментах.

У день професійного свята працівників освіти бажаємо вам, шановні колеги,

Здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Ніжності  і чар, немов в дитинстві.

І емоцій від професії барвистих!

 

А.О.Богдан, методист МНМЦ

Задайте свое питання