Наші учні - учасники підсумкового семінару «Уроки трагедії ХХ століття на українській землі»

10-11 травня 2019 року учнівська команда закладів освіти м. Вознесенська взяла участь у підсумковому освітньому семінарі «Уроки трагедії ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка як освітній інструмент», який проводився Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з інститутом Юдаїки.

Під час семінару відбулися навчальні тренінги, учасники поділилися своїми враженнями та обмінялися досвідом проведення екскурсій. Усім було цікаво поспілкуватися особисто з директором інституту Юдаїки Юлією Смілянською.

За підсумками роботи семінару учні отримали Сертифікати та були нагороджені цінними подарунками, для них була організована екскурсія до Миколаївського краєзнавчого музею «Старофлотські казарми», але головне – вони набули нових знань, безцінного досвіду, що обов’язково їм знадобиться у подальшому житті.

Ми вдячні всім організаторам заходу й особисто методисту кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО  Олені Іртищевій та директору інституту Юдаїки Юлії Смілянській.

 

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання