Навчаються вчителі інформатики

Освітня робототехніка сьогодні набирає популярності та надає великі  можливості в інтеграції  в областях науки, технології, інженерії та математики, але і в суспільних науках, танцях, музиці та мистецтві, дозволяючи учасникам знаходити способи працювати спільно, щоб розвинути їх навички співпраці  і самовираження, навички вирішення проблем, критичного та інноваційного мислення. Тож, вчителі інформатики закладів освіти міста 21.05.2021р  взяли участь у сертифікованому заході «Робототехніка та програмування».

Консультант ЦПРПП Чехратова Т.А., змотивувала вчителів до активної практичної діяльності,  а вчитель інформатики Вознесенської гімназії ім. Т.Шевченка Татаренков А.А. забезпечив колег необхідним інструментарієм для створення приводної платформи та її програмування з використанням програм  Scratch  та Scratch Link. Також , учасники заходу, працювали з модулями: ультразвук датчика кольору та освітлення; датчик дотику. Створивши моделі-роботи, вчителі інформатики експериментували з різними ідеями програмування, обговорювали власні спостереження та отримані навички.

Таким чином, педагоги мали змогу переконатися, що робототехніка – універсальний інструментарій для освіти. Адже використання робототехнічного обладнання – це навчання, гра і творчість одночасно,  що гарантує захопленість і зацікавлення, а також постійний розвиток у процесі навчання.

Інформація та фото проведення на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

Чехратова Т.А.,

консультант з питань природничо-математичної освіти

Задайте свое питання