Не зупинятися на шляху до перемоги

Не зупинятися на півшляху, сміливо долати перешкоди, впевнено йти до переможного кінця – ось таку амбітну мету ще у 2019 році поставили перед собою учениця Вознесенського ліцею «Інсайт» Чеховська Анастасія разом зі своєю учителькою Грижимайло Ольгою Миколаївною.

Навчаючись у 9 класі Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Настя успішно пройшла тестування й вступила до Миколаївського відділення Малої академії наук. Протягом двох років у тісній співпраці й співтворчості працювала над дослідницькою роботою у міській філії МАН разом із керівником секції української мови і літератури Грижимайло О.М. Так прикро сталося, що у зв’язку з оптимізацією мережі гуртків ЦДЮТ всі секції МАН припинили свою діяльність з 1 січня 2021 року. Але обидві – учениця й учитель-наставник – оптимістично налаштовані, захоплені творчою працею, альтруїстично продовжували  дослідження, аби завершити свою роботу, бути почутими, отримати визнання своїх доводів!

13 лютого 2021 року – підсумок усієї діяльності – обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який відбувся у дистанційному режимі через карантинні обмеження. На конкурс необхідно було вчасно й якісно підготувати й представити ряд документів: анкети, анотацію, відгук, мотиваційний лист, декларацію академічної доброчесності, постер, тези, дослідницький проєкт. Крім того, нелегкі онлайн-випробування – контрольна робота, захист дослідження (юна науковиця досліджувала тексти пісень гурту «Антитіла»).

І ось переможний фінал – ІІІ місце! Ще більшої значущості цій події надало привітання голови Миколаївської державної адміністрації Віталія Кіма та президента Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України, к.філол.н., доцента, уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня.

Ми пишаємося досягненнями наших манівців (колишніх не буває) – Чеховської Анастасії і Грижимайло Ольги Миколаївни, що не полишили ідею бути серед кращих! Вони заявили на рівні області про наше місто як таке, де навчається талановита молодь і працюють творчі вчителі! Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сил і енергії, аби завжди переможно долати будь-які життєві перепони, з легкістю йти до вершин своїх мрій!

Інформація на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

Колектив ЦПРПП

Задайте свое питання