Облаштовуємо сучасне освітньо-розвивальне середовище в закладах дошкільної освіти

Сучасне освітнє середовище мати –

 значить дитину щодня розвивати!

У травні 2021 року педагогічні колективи закладів дошкільної освіти міста стали учасниками тематичної фотостудії «Освітній простір ЗДО».

Освітнє середовище – це сукупність зовнішніх умов та способів успішного навчання і виховання дітей, один з головних чинників вдосконалення освітнього процесу. Таке середовище спрямоване на розвиток дитини у різних сферах – фізичній, пізнавально-інтелектуальній, соціально-моральній,  комунікативно-мовленнєвій, художньо-естетичній та предметно-практичній.

Для забезпечення активної дитячої життєдіяльності та повноцінного розвитку особистості необхідні різноманітні матеріальні засоби, бо саме предметне оточення є стимулом до різних видів діяльності дитини, де вона може використати набуті знання та збагатити свій досвід.

Зважаючи на це, педагоги та батьки дошкільників постійно збагачують та облаштовують предметно-розвивальний простір дошкільних закладів сучасним навчальним і спортивним обладнанням, ігровими та наочно-розвивальними посібниками. Це дає змогу формувати соціально компетентну особистість відповідно до Державного стандарту дошкільної освіти.

Дякуємо дорослим – педагогам, батькам та спонсорам за підтримку та розуміння важливості раціонального облаштування повноцінного розвивального середовища дошкільного закладу в процесі підготовки дитини до школи.

Інформація та фото на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

А.О.Богдан, консультант ЦПРПП

Задайте свое питання