Онлайн-тренінг для вчителів 3-4 класів пілотних шкіл

Відповідно до плану роботи Миколаївського ОІППО, з метою ознайомлення педагогічних працівників з новітніми технологіями та застосуванням їх в освітньому процесі 10 листопада 2020 року відбувся онлайн-тренінг для вчителів 3-4 класів пілотних шкіл щодо проведення Року математичної освіти «Кава з кардамоном або Як прокачати м’яз креативності».

Модератор тренінгу Продан Л.А., старший викладач Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, запросила до  участі у тренінгу методистів науково-методичних закладів, заступників директорів та педагогів міст Вознесенська, Миколаєва, Первомайська та Нового Буга, які  є учасниками Всеукраїнського експерименту по впровадженню Концепції «Нова українська школа».

В ході тренінгу обговорювалася проблема розвитку креативності здобувачів освіти – здатності створювати і знаходити нові оригінальні ідеї, що відхиляються від прийнятих схем мислення, успішно вирішувати поставлені завдання нестандартним чином, а також здатність вирішувати проблеми, що виникають. Це бачення проблем під іншим кутом і їх вирішення унікальним способом.

Дякуємо Любові Анатоліївні за змістовне наповнення тренінгу, за цікаву та корисну інформацію, за надані практичні матеріали з проблеми креативного розвитку особистості.

Сторінка МНМЦ у Фейсбуці

А.О.Богдан, методист МНМЦ

Задайте свое питання