Онлайн-засідання вчителів природничих дисциплін

Дистанційне навчання сьогодні  – це виклик часу і необхідна умова завершення навчального року. Як саме відбувається віддалене навчання? Який досвід маємо? Які платформи  та програми використовуємо? Ці та інші питання розглядалися на онлайн-засіданні вчителів природничих дисциплін, яке  відбулося 07 травня 2020р з ініціативи міського науково-методичного центру. Вчителі біології, хімії та географії закладів освіти міста Коробченко Г.М. (ЗОШ №2), Сидорук Н.Б.(ЗОШ № 2), Ільніцький Є.О.(НВК № 3), Боброва А.С. (ЗОШ №4),  Яргункіна О.О. (ЗОШ №6), Кагадій О.О. (ЗОШ №7) , Барташук І.О.(ЗОШ №10) разом з методистом з  природничо-математичних дисциплін поділилися досвідом організації дистанційного навчання, розглянули переваги та недоліки використання різноманітних платформ та програм; зупинилися на особливостях проведення лабораторних, практичних та контрольних робіт і їх оцінюванні. Також приділили увагу питанню дистанційного завершення навчального року та   виконанню програм.

Кожен педагог розуміє, що різна доступність до  засобів зв’язку, різні можливості  педагогів з організації навчання,  різна організація місця для навчання,  різна  завантаженість батьків на роботі, і різний соціально-економічний та статуси родин –  суттєво впливають на результативність освітнього процесу.

Отже,  ми всі адаптуємося до нових реалій. Але, оговтавшись після першого шоку, вчителі змогли відлагодити процес онлайн-дистанційного навчання.

Тож, бажаємо всім учасникам освітнього процесу успішного завершення навчального року!

Чехратова Т.А.,

методист  з предметів природничо-математичних дисциплін

Задайте свое питання