Організація харчування у закладах освіти міста

Враховуючи актуальність питання організації харчування у закладах освіти міста, після проведеного у жовтні теоретичного семінару, 04 грудня 2018 року, на базі Вознесенської ЗОШ №10, відбувся практичний семінар. У семінарі взяли участь заступник міського голови Путій Ю.В., начальник УО Кисільова С.В., головний спеціаліст УО Львова І.В., директори, медичні працівники, завідуючі виробництвом та кухарі закладів загальної середньої освіти міста, а також батьківська громадськість – представники Ради з харчування.  

В ході роботи семінару директором школи Терзіловою Л.М. був представлений досвід роботи ЗОШ №10 з питання організації харчування, підготовлена презентація щодо харчування у школах інших країн світу та запропонована дегустація блюд із риби, які кухарі готують для учнів  своєї школи.

Директори ЗОШ №3,5,6 та гімназії також поділилися  досвідом своєї роботи, батьківська громадськість розповіла про результати роботи Ради з харчування.

Після обговорення питань, наданих пропозицій, рекомендацій учасниками семінару було запропоновано і надалі продовжувати  роботу з даного  питання.

Львова І.В., головний спеціаліст Управління освіти

Задайте свое питання