Підвищуємо професійну майстерність вчителів

Підвищення професійної майстерності педагогів має найрізноманітніші форми. Одна з ефективних форм методичної роботи, яка дає можливість вчителям побачити наглядно прийоми та форми проведення занять, – майстер-клас.

07.10. на базі ЗОШ№7 відбувся майстер–клас за темою «Гандбол». Модуль гандбол викладають більшість вчителів фізичної культури в нашому місті. Майстер-клас проводив вчитель фізичної культури ЗОШ №7 Горохов С.О., який наочно продемонстрував реалізацію завдань в контексті викладання даного модулю. Вчителям презентовано цілий набір нових методичних прийомів роботи із застосуванням м’яча на уроках гандболу. Вчителі фізичної культури Щербаніч В.О. (ЗОШ №2), Осипов В.М. (ЗОШ №10), Колісніченко О.В. (ЗОШ №6) активно долучилися до проведення майстер–класу в розділі суддівства цього виду спорту. Протягом засідання вчителі поділилися своїми напрацюваннями з даного питання.

У планах МНМЦ продовження роботи з підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів з фізичної культури з інших видів спорту, які є в програмі фізичної культури.

 

Вінярський П.М., методист МНМЦ

Задайте свое питання