Подорож обдарованих дітей до м. Миколаєва

11 травня 2019 року – день, який запам’ятається 50 обдарованим дітям із різних закладів освіти нашої громади цікавою розважально-пізнавальною поїздкою до Миколаєва, що стала реальною можливістю за ініціативи міського голови Віталія Лукова.

Подорож відбулася пасажирським судном “НІБУЛОН Експрес-3”, що надало всім учасникам особливого відчуття комфорту й задоволення від мандрівки річкою Південний Буг.

Надзвичайно цікавим було відвідування одного із найстаріших музеїв України –  «Старофлотські казарми», що містить найбільше зібрання матеріалів і документів з історії та культури Південного Прибужжя й міста Миколаєва. Найцікавішими для відвідувачів були предмети археологічних розкопок з Ольвії та Криму, зброя запорозьких козаків, матеріали й артефакти з історії міста, побуту його мешканців. Неабияке враження справили унікальні колекції з етнографії та пам’ятки природи нашого краю.

Подорож була цікавою, пізнавальною й динамічною, адже час промайнув непомітно швидко, та найприємніші враження залишаться у кожного надовго. До речі, це вже третя із серії організованих поїздок дітей до обласного центру річковим судном “НІБУЛОН Експрес-3”, що відбулися за сприяння мера міста Лукова В.Д.

Ми щиро вдячні міській владі за надану можливість талановитим дітям безкоштовно відвідати Миколаїв, отримати задоволення від цікаво й корисно спільно проведеного часу. Це дуже потужний стимул для здібних та обдарованих учнів до нових досягнень та звершень, що, ми переконані, стануть ще більш численними й значимими у новому навчальному році.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання