Програма «демократична школа» у дії

Демократична школа – це активні та відповідальні учні, умотивовані та прогресивні вчителі, відкрита адміністрація, зацікавлені у партнерських взаєминах батьки та громада.

Усвідомлюючи нові можливості оновлення освітнього процесу в контексті демократичних змін, ураховуючи кращий досвід колег, заступники директора Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Лук’янченко А.В. та ЗОШ І-ІІІ ст.№5 Мікосіянчик Т.М. стали учасниками презентаційного семінару Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», що відбувся 23 жовтня 2019 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Модераторами заходу виступили тренери «Демократичної школи» – старший викладач кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО Віталій Гладун та менеджер проєктів ГО «Кременчуцький ІПЦ «Європейський клуб» Альона Глазкова.

На порядку денному заходу були такі питання:

–  Що таке демократична школа: її філософія та цінності.

– Етапи роботи в рамках «Демократичної школи» та основні можливості розвитку і змін.

– Онлайн-ресурси програми «Демократична школа».

– Тулбокс: інтерактивні вправи для розвитку громадянської компетентності.

Сподіваємося, що отримавши нові знання та досвід, наші заклади освіти №4 і №5 спробують сили і зуміють реалізувати свої ідеї у п’ятій хвилі Програми «Демократична школа».

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання