«ПРОСВІТА» – БЕРЕГИНЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

24 жовтня 2018 року Мікосянчик Тетяна Миколаївна, учитель Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ст. № 5, взяла участь у роботі круглого столу з теми «Просвіта» як суб’єкт побудови української нації» (з нагоди 150–річного ювілею товариства «Просвіта»), що був організований кабінетом навчальним «Освіта Миколаївщини» МОІППО спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою. Метою діяльності цієї громадської просвітницької організації є утвердження української мови як єдиної державної мови в усіх ділянках суспільного життя, національно-державне відродження і розвиток української мови і культури, духовності, моралі, формування національної та державницької свідомості українців, почуття українського патріотизму, поширення знань серед населення.

У ході засідання, як представник громадсько-активної школи, Тетяна Миколаївна поділилася досвідом роботи з питань реалізації основних завдань «Просвіти» у закладі, а саме  виховання в молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

«Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується» (В. О. Сухомлинський)

Підготовка учнів до життя в демократичному суспільстві, виховання свідомих компетентних громадян української держави  – одне із найважливіших завдань, яке успішно вирішується педагогічним колективом Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, що є учасницею проекту «Громадсько-активні школи» та опорною школою м. Вознесенська з громадянської освіти.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання