ПРИЄМНА НОВИНА

За результатами усіх етапів конкурсного відбору гімназія долучилася до спільноти шкіл-учасниць проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».  Організатори отримали близько 900 заявок від навчальних закладів з усієї України. Конкурсна комісія ретельно ознайомилась із кожною з них, оцінивши всі пункти згідно критеріїв, вказаних в умовах конкурсу. Відбір шкіл відбувався за рейтингом балів по кожній із областей.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.
Ціль проекту – допомогти українським школярам набути навичок критичного сприйняття інформації та усвідомити цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.
Спираючись на розроблені IREX та перевірені практикою методики медійної та інформаційної грамотності, проект допомагає розвинути ефективну сталу модель інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в освітній процес загальної середньої освіти.

Задайте свое питання