Регіональний семінар з питань зовнішнього незалежного оцінювання

26 вересня 2018р  відбувся обласний семінар-нарада «Організаційні та результативні підсумки ЗНО-2018 у Миколаївській області» для осіб, до повноважень яких належать питання зовнішнього незалежного оцінювання.

На заході були висвітлені питання:

  • підсумки проведення в 2018р зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти , в Миколаївській області;
  • презентація інформаційно-методичних та інформаційно-статистичних матеріалів щодо результатів ЗНО;
  • механізм взаємодії Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з органами управління освітою місцевого самоврядування, керівниками закладів освіти з метою організації та проведення ЗНО – 2019.

За підсумками проведення ЗНО-2018 р директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Кирпенко М.Ю. оголосив подяку відповідальним за пункти проведення ЗНО-2018: директору Вознесенської ЗОШ № 2 Єрмаковій Т.Л., директору Вознесенської ЗОШ № 8 Кушнір Т.А., директору Вознесенської ЗОШ № 10 Терзіловій Л.М., директору Вознесенської гімназії № 1 Дворецькій Л.І. та відповідальній за проведення ЗНО в Вознесенському окрузі зовнішнього оцінювання методисту МНМЦ Чехратовій Т.А.

Управління освіти та міський науково-методичний центр наголошують, що з 01.10.2018р розпочинається підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2019р, основна сесія якого відбудеться з 20 травня 2019 по 12 липня 2019р.

Чехратова Т.А., методист МНМЦ

Задайте свое питання