Щасливі діти в моїй країні

«День сьогодні незвичайний…

Сонце встало, умите в росі,

На дитяче щорічне свято

Тут на площі зібрались усі» –

  • такими словами зустріли всіх присутніх вихованці Центру дитячої та юнацької творчості в перший літній день і запросили разом зазирнути в світ ДИТИНСТВА!

Концерт “Щасливі діти в моїй країні” педагоги та вихованці закладу присвятили всім дітям Землі, всім дітям нашого рідного міста, всім своїм друзям і, навіть, всім дорослим, тому що, як стверджував видатний письменник Антуан де Сент-Екзюпері: «Всі дорослі спочатку були дітьми, та мало хто з них про це пам’ятає».

Розпочали концерт наймолодші учасники хореографічного колективу «Dreams» (кер. Поборцева М.В.), які в грудні 2018 р. дебютували на сцені міського Будинку культури в театралізованій виставі «На святого Миколая казка оживає», а вже цією весною здобули свою першу перемогу на Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Я маю талант» в м. Херсон.

Вперше на такому великому заході виступили наймолодші учасники концерту – вокальний колектив «Росинка» (кер. Мар’янкіна Л.І.). Також вперше виступили на концерті учасники вокального колективу «Надія» (кер. Мар’янкіна Л.І.).

Коли танцюють діти – серце завмирає.

Вирує в танці радість запальна.

Нічого кращого у світі не буває,

Як юний танець й чарівна весна…

Чудові та різнобарвні виступи подарували присутнім вихованці середньої та старшої групи хореографічного колективу «Dreams» (кер. Поборцева М.В.). Колектив впевнено крокує танцювальними сходинками, приймає активну участь у міських заходах та має нагороди всеукраїнського рівня.

До привітань долучились наші гості – танцювальний  колектив «Карамелька» (кер. Процак М.М.).

Давайте усі заспіваємо знову,
Поможемо злинути пісні чудовій,
Щоб пісню почули великі й малі,
Щоб з нами співали всі діти землі.

Дарунком до Міжнародного Дня захисту дітей стали виступи солістів вокального колективу «Artist studio»: Гачук Дарини та Рахуби Анфіси (кер. Рахуба Н.Б.). Обидві дівчинки мають вже не одну перемогу на обласних та Міжнародних конкурсах.

Цікавим видався виступ Івантішеної Василини, вихованки гуртка «Акторська майстерність» (кер. Рахуба Н.Б.). Василинка поділилася некорисними гумористичними порадами, якими, сподіваємось, діти не будуть користуватися і залишатимуться завжди в гарному настрої.

Святкову атмосферу концерту створили молодші та старші вихованці гуртка «Акторська майстерність» (кер. Рахуба Н.Б.), які були ведучими концерту.

Хоч свято й завершилося, але літо і канікули тільки починаються. Центр дитячої та юнацької творчості бажає всім гарного відпочинку, веселого настрою, нових звершень та перемог.

Дякуємо педагогам закладу за їх безмежну любов до праці та дітей, за креативність і бажання йти вперед. Дякуємо нашим любим батькам, тому що наш шлях до зірок стає можливим тільки завдяки вашій підтримці.

Дитинство — це насолода, це коли навіть дощ і холод – в радість. Дитинство — це казки та мультики, морозиво і цукерки. Дитинство – це друзі, рідні і цікаво проведений разом час.

Більше фото на сторінці ЦДЮТ у Фейсбуці

Юрпольська Н.О., заступник директора з НВР ЦДЮТ 

Задайте свое питання