Створення ситуації успіху на уроках мистецтва

Пишу листи на акварелях осені

І з вітром відпускаю у політ.

Стара верба над берегами босими

Пряде клубок печалі журавлів.

Такими рядками з поезії Ліни Костенко розпочалося виїзне засідання міського  методичного об’єднання учителів образотворчого мистецтва «Створення ситуації успіху на уроках мистецтва». Зустріч відбулася 17 жовтня 2019 року на березі річки Південний Буг з фантастичним краєвидом.

Незвична та креативна форма зустрічі спонукала учасників до відкритого спілкування, надихала на творчу співпрацю. Учителі ділилися досвідом роботи у використанні ситуацій успіху під час уроків, демонстрували практичні вправи, які допомагають учням бути спостережливим та впевненими у своїх можливостях. Відкритим голосуванням було визначено найцікавіші із вправ. Ними стали:

  • гра-руханка «Повтори», автор Оліярник Тетяна Миколаївна, учитель гімназії ім..Т.Шевченка),
  • серія вправ на уважність, автор Алєксєєва Юлія Вікторівна, учитель ЗОШ № 2,
  • парна гра «Почуй і намалюй», автор Мустяця Людмила Вікторівна, учитель Новогригорівської ЗОШ.

По завершенню засідання Мустяця Л.В. провела майстер-клас з пленеру. Вона поділилася з колегами досвідом у зображенні картин природи. Кожен обрав свою точку спостереження і вже невдовзі була організована виставка творчих робіт.

Форми роботи, які спонукають до відкритого, невимушеного спілкування з педагогами та учнями, допомагають їм глибше пізнати власні можливості, дають змогу повірити в себе. Тож, засідання на лоні природи принесло позитивні емоції, незабутні враження, почуття єдності з оточуючим світом.

Презентація з фото

Пономаренко В.Г., методист МНМЦ

Задайте свое питання