Тренінг для вчителів інформатики до Дня безпечного Інтернету

30 січня 2020р на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти , з метою підвищення рівня фахової майстерності педагогів, відбувся  тренінг для вчителів інформатики до Дня безпечного Інтернету «Як бути обачним та пильним під час роботи в мережі Інтернет, уміти себе захистити і водночас не втрачати ввічливість та сміливість». Вчителі інформатики Мікосіянчик Т.М. (ЗОШ № 5), Мікосіянчик Г.Г. (ЗОШ № 4), Скок К.О. (ЗОШ № 6), Чорна В.М. (Новогригорівська ЗОШ) та Лукьянченко А.В. (ЗОШ № 4)  стали активними учасниками тренінгу. Особливо цікавими були практичні заняття, а саме вправи для розвитку інформаційної безпеки за напрямами:

– Освітні завдання, які формують в учнів відповідальне ставлення до роботи в мережі Інтернет.

–  Нейромережі у створенні фейків.

– Інтернет-загрози та залежність сучасної молоді.

–  ТОП основних правил захисту дитини в Інтернеті.

Кожен педагог розуміє необхідність  проведення постійних заходів щодо безпеки в мережі Інтернет для учнів, батьків та педагогів.

Тож, задля захисту дітей від ризиків, пов’язаних із використанням Інтернету, та з метою формування в них навичок безпечного спілкування і безпечної поведінки пропонуємо у рамках заходів , присвячених Дню безпечного Інтернету, що відзначається  11 лютого 2020р взяти участь у проведенні різноманітних заходів та   уроку до Дня безпечного Інтернету.

Задайте свое питання