Творча зустріч «Мій рідний край, моя Вознесенщино»

19 березня 2021 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, за ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників у читальній залі міської бібліотеки № 1 за чашечкою чаю шкільні бібліотекарі зустрілися з членами літературної спілки «Веселка» Григоренко Л.В., Лопатинською Л.В. та Руденко С.І.. Вже не вперше бібліотека відкриває свої двері для взаємної роботи. Світла читальна зала, привітні працівники бібліотеки, багатий бібліотечний фонд створюють атмосферу затишного помешкання та налаштовують на відвертість.

Талановиті, надзвичайно щирі та відкриті письменниці розповіли про свій життєвий та творчий шлях, поділилися спогадами та переживаннями, декламували свої твори. Усіх їх об’єднує учительська доля, тому було що пригадати, над чим посміятися, та й пожуритися.

Червоною стрічкою у заході відзначилася тема любові, поваги до рідного краю, його історії та майбутнього. Адже і тема, яка об’єднала всіх на заході – це «Мій рідний край, моя Вознесенщино». Неодноразово наголошували на особливому статусі шкільної бібліотеки у формуванні інтересу до історії рідного краю, вихованні поваги до людей, які роблять вагомий вклад у його процвітання.

Швидко сплинув час бесіди за чашкою чаю. Залишилися приємні відчуття від спілкування, а поетичні строки про людські стосунки, рідний край ніби не хотіли відпускати ні господарів бібліотеки, ні її гостей.

Бажаємо творчих успіхів, нових злетів та звершень усім письменникам та поетам нашого краю, а шкільним бібліотекарям натхнення для формування у своїх читачів поважного ставлення до рідного краю, його історії та сьогодення.

Консультант ЦПРПП Пономаренко В.Г.

Задайте свое питання