Тиждень пам’яті В.О.Сухомлинського «Все починається з добра, все починається з любові…»

«Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні,

збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності –

це перша заповідь вчителя»

Цьогоріч в Україні та світі відзначають 100-річчя від дня народження видатного українського педагога, публіциста, поета, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. Його творчість є своєрідною педагогічною енциклопедією всебічного розвитку особистості, теоретичні аспекти та практичний досвід якої в умовах модернізації змісту сучасної шкільної освіти та впровадження нових державних стандартів є актуальними і заслуговують на подальше ґрунтовне вивчення та використання. Творча спадщина В.О.Сухомлинського користуються популярністю не лише в Україні, а й далеко за її межами. Тож, з нагоди відзначення цієї визначної дати у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – опорній школі м. Вознесенська з упровадження педагогічної спадщини В.Сухомлинського – був організований Тиждень пам’яті В.О.Сухомлинського, у ході якого вчителі початкових класів мали змогу поділитися своєю майстерністю з колегами, а учні – взяти участь у вікторинах та конкурсах.

У рамках тижня було проведено ряд цікавих заходів: виставка творів В.Сухомлинського «Серце віддаю дітям»; перегляд відеопрезентацій «Лишити по собі слід вічний», «В.Сухомлинський – видатний український педагог-новатор»; бібліотечні уроки «Читаємо казки В.Сухомлинського»; методичний калейдоскоп «Педагогічні ідеї В.Сухомлинського в практиці роботи вчителів початкових класів»; уроки позакласного читання за творами В.Сухомлинського «Не словами, а добрими ділами» (Ковчинська М.С.,3-Б), «Як дівчинка образила Букваря» (Чмєльова Н.М,1-Б), «Красу відчуваємо серцем» (Паладій Н.М.,1-А); урок літературного читання на лоні природи «Вчимося розуміти природу» (Репушевська О.В.,2-А); години спілкування «Доброта врятує світ» (Вальо І.М., 2-А), «Людина починається з добра» (Басиста Л.М.,4-А), «Красиві слова і красиве діло» (Костенко О.А.,4-Б); година спілкування з елементами тренінгу «Той, що творить добро, творить саме життя» (Градовська О.В., 3-А клас); інсценізація казок та оповідань В.Сухомлинського; екскурсія для учнів 3-4-х класів до міської бібліотеки «Сторінками казок В.О.Сухомлинського»; конкурс малюнків «Твори В.Сухомлинського очима дітей»; конкурс читання творів В.Сухомлинського «Доброта – це краса людської душі»; вікторина «Що за диво ці казки» за творами В.О.Сухомлинського.

Тиждень пам’яті В.О.Сухомлинського у нашій школі – це впевнений крок до успішного вирішення завдань сучасної освіти з формування всебічно розвиненої, гармонійної особистості на основі впровадження далекоглядної й перспективної ідеології, розробленої видатним педагогом і письменником Василем Сухомлинським.

Градовська О.В.,

заступник директора з НВР

Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

Більше фото за посиланням

Задайте свое питання