Учасники обласної суспільствознавчої студії «Історія і пам'ять»

25 вересня 2018 р. делегація від нашого міста у складі: вчителів історії Куріненко Т.В. (ЗОШ №5) і Агинського О.О. (ЗОШ №10) та учениці 11 класу ЗОШ №5 Бандури Анастасії – взяла участь у засіданні науково-методичної суспільствознавчої студії «Історія і пам’ять», що була проведена кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки з теми «30-ті роки ХХ століття в історії України» (до 85-річчя Голодомору 1932-1933рр. та 80-х роковин «Великого терору» 1937-1938 рр.).

У ході засідання учасники студії: науковці, краєзнавці, педагоги, їх учні – обговорювали доволі складні за своїм характером історичні й політичні явища та події, що відбувалися в Україні у 30-ті роки ХХ століття. Цей період в історії крани був важливим етапом суспільних трансформацій, багатим політичними уроками, усвідомлення яких має велике значення для розбудови і зміцнення незалежності нашої держави.

Під час практичного модуля відбулася зустріч із працівниками державного архіву Миколаївської області та ознайомлення з методикою роботи з архівними джерелами, що є необхідним для отримання ґрунтовної об’єктивної інформації, відтворення історичного минулого, а отже й для успішного розвитку української історичної науки на сучасному етапі.

Від імені учасників студії висловлюємо слова вдячності організаторам заходу, адже такі зібрання сприяють збагаченню науково-методичного забезпечення викладання суспільних дисциплін, ефективно впливають на підвищення професіоналізму вчителів, формування національно-соціальних компетентностей учнівської молоді.

 

 

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання