Учителі англійської мови Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – учасники обласного науково-методичного семінару

Учителі англійської мови Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Онищенко Н.В. і Чорна О.В. взяли участь в обласному науково-методичному семінарі «Сучасні стратегії у системі навчання іноземних мов», який відбувся 27 листопада 2018 року на базі Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ст. № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.

У ході теоретичної частини  заходу Інеса Бредіхіна, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти, окреслила основні завдання у роботі вчителя в умовах Нової української школи; відповіла на питання педагогів щодо навчально-методичного забезпечення вивчення іноземних мов.
Виступ Світлани Губарєвої, кандидата філологічних наук, співавторки підручника «Start up», був орієнтований на висвітлення питання застосування сучасних технологій у процесі викладання англійської мови з 1 класу Нової української школи. С.Губарєва презентувала також підручники та посібники з англійської мови, акцентувала увагу вчителів на ефективності використання інтерактивних методів у поєднанні з інформаційними технологіями.

У практичній частині учасники семінару працювали в парах та групах, дискутували, обговорювали нестандартні способи вивчення граматики.

По завершенню вчителі отримали сертифікати, що засвідчують їх готовність до удосконалення фахової майстерності  відповідно до вимог Нової української школи.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання