Учителі Тетяна Шугаєва і Олена Кузьмук – учасниці обласної творчої групи

Із метою підвищення фахового рівня вчителів української мови та літератури закладів освіти Миколаївської області й підготовки здобувачів освіти до зовнішнього незалежного оцінювання 30 січня 2020 року кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО було проведено засідання обласної творчої групи вчителів української мови та літератури з проблеми «Розвиток предметних компетентностей учнів у процесі підготовки до ЗНО з української мови та літератури».

Із вітальним словом до учасників творчої групи звернулася Людмила Трубнікова, заступник директора з науково-методичної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка окреслила роль зовнішнього незалежного оцінювання в системі моніторингу якості освіти.

Під керівництвом доцента кафедри Дарії Лукьяненко, старшого викладача Анастасії Кузнєцової, методиста Діни Діордіци учасники заходу спроектували роботу групи на 2020 навчальний рік, опрацювали науково-теоретичне підґрунтя зазначеної проблеми. Під час проведення майстерки «Власне висловлення: бінарний підхід» учасники розв’язували компетентнісно орієнтовані завдання, обговорювали представлені матеріали, вносили корективи та пропозиції.

У заході взяли участь 42 особи: учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, педагогічні й науково-педагогічні працівники кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньої-освіти МОІППО.

Приємно, що наші вчителі Кузьмук О.Ю. (гімназія ім. Т.Шевченка) і Шугаєва Т.О. (ЗОШ №10) стали також активними учасницями цієї обласної творчої групи.

Зі сторінки Facebook Миколаївського ОІППО

Задайте свое питання