Управління освіти Вознесенської міської ради оголошує конкурс

Управління освіти Вознесенської міської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади вчителя-дефектолога Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Вознесенської міської ради».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на зайняття посади: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»  зі стажем роботи.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі та термін їх подання:

– копія паспорта громадянина України;

– письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи;

– копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, кваліфікаційної категорії, підвищення кваліфікації;

– рекомендації з попереднього місця роботи в довільній формі (за наявності);

– письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Умови оплати праці: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», посадовий оклад становить 4649 грн. з  доплатою за престижність праці у розмірі 15% від посадового окладу  і надбавкою за вислугу років.

Термін прийняття документів – 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу в газеті «День за днем» – 08.01.2020р., тобто з 08 січня  до  28 січня  2020 року.

Конкурс призначено на 30 січня 2020 року о 14.00 у приміщенні Управління освіти Вознесенської міської ради за адресою: вул. Кібрика, 8, місто Вознесенськ.

Більше інформації Ви можете отримати, звернувшись до директора ІРЦ Нечипорук Інни Миколаївни, тел. 3-20-86,  vozpmpk@ukr.net або за адресою Центру: вул. Шевченка,4.

Задайте свое питання