Успіх досягається спільними зусиллями

Знаковою подією на початку 2020 року став той факт, що наша Вознесенська ЗОШ№8 ввійшла до програми Уряду «100 шкіл,100 садочків, 100 стадіонів» капітальний ремонт та будівництво, яких планується завершити у 2020 році. Починаючи із 2008 року ЗОШ№№8 є учасником всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022 роки».  Вони були першими хто почав опробовувати стандарти «Нової української школи» у місті.

 

 

 

 

 

 

Упродовж 2016-2019 років було реалізовано ряд проектів завдяки яким   поповнилася матеріально-технічна база цього навчального закладу  та проведені ремонтні роботи на загальну  суму 24 106 112,39 грн.  За ініціативи міського голови та міської ради було залучено  коштів з державного та обласного бюджетів у вигляді цільових субвенцій на суму 20 017 616,21 грн. Сума виділених коштів з міського бюджету склала 4 088 496,18 грн. Спільними зусиллями із батьківським колективом ЗОШ№8 було здійснено косметичний ремонт навчальних кабінетів відповідно до вимог Нового освітнього простору. Завдяки сприянню влади та громади ми отримали навчальний заклад сучасного зразка, який поєднує  у собі новітні технології енергозбереження та сучасну матеріально-технічну базу. Актуальним  залишається питання щодо завершення благоустрою території закладу.  На сьогоднішній день міським головою докладається чимало зусиль для отримання додаткових коштів з обласного бюджету для проведення відповідних робіт. Маємо надію  отримати додатково ще 2 млн. грн.

 

 

 

 

 

 

Управління освіти висловлює слова подяки усім хто долучився та сприяв у створені  нового освітнього простору на базі Вознесенської ЗОШ №8: міському голові та його заступникам, депутатам обласної та Вознесенської міської рад, Департаменту освіти МОДА, педагогічному та батьківському колективу ЗОШ №8.

Задайте свое питання