Вчителі змагаються

Сьогодні 15 листопада на базі Вознесенської ЗОШ№6 розпочався зональний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкові класи». Від нашого міста до участі у конкурсі зголосилися чотири педагоги: Герасимчук М.Ф.(гімназія), Репушевська О.В.(ЗОШ№2), Таран О.М. (ЗОШ№7), Фетісова О.В. (Новогригорівська ЗОШ). До наших педагогів долучилися двоє колег із Опорного навчального закладу «Всеселинівська ЗОШ».

У першому турі зонального етапу вчителі тестувалися із питань педагогіки,  психології та фаху, демонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів у рамках завдання «Методичний експромт» та проєктувати дослідницько-пошукову діяльність учнів за конкурсним випробуванням «Проєкт».

Адміністрація ЗОШ№6 (директор Токарєв Ю.О.) створила сприятливі умови для проведення конкурсу, для того, щоб вчителі почували себе затишно і комфортно у такий напружливий для них день.

Також приємно відзначити, що 14 листопада на базі Олександрівської ЗОШ вчитель історії ЗОШ№5 Чиж В.В. змагався з колегами із Олександрівської ОТГ у відбірковому етапі конкурсу в номінації «Історія» і з другою рейтинговою позицією вийшов у очний етап конкурсу.

Попереду для педагогів найважче випробування – продемонструвати свою педагогічну майстерність у форматі проведення інтегрованого уроку. Побажаймо нашим колегам успіху і обов’язкової перемоги!

Більше фото за посиланням

Задайте свое питання