Веселі черевички

23 березня 2018 року на базі ЦДЮТ відбулося справжнє свято танцю – міський етап обласного фестивалю-конкурсу народного танцю «Веселі черевички». Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до скарбниці народного хореографічного мистецтва, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей.

Участь у конкурсі взяли колективи закладів освіти міста:

  • Центру дитячої та юнацької творчості «Dreams», керівник Поборцева М.В.
  • ЗЗСО №10 «Веселі черевички», керівник Гончаренко Т.А.
  • ЗЗСО №5 – «Мілленіум», керівник Величко Д.С.

Згідно з Положенням, конкурсна програма учасників складалася з двох номерів: перший – хореографічна композиція; другий – сюжетний танець. Усі учасники були напрочуд гарними та радісними, адже вони, займаючись своєю улюбленою справою, даруючи своє мистецтво усім присутнім у глядацькій залі, змагалися за почесне звання переможців конкурсу.

Найбільш численним та наймолодшим колективом виявилися учасники ЗЗСО №10. До уваги присутніх юні танцівники представили хореографічні постановки «Гопак» та «Черевички».

Колектив Центру дитячої та юнацької творчості виконав урочистий та, водночас, чуттєвий танець з українськими рушниками «Привітальний» та запальний «Гуцульські ритми».

Яскравим виступом для усіх присутніх була хореографічна композиція «Дівочі викрутаси» у виконанні колективу ЗЗСО №5, а їх сюжетний танець «Смуглянка» зачарував глядачів не тільки майстерністю виконання, а й довершеністю акторської гри, володінням мімікою та основами пантоміми під час виконання танцювального номеру.

За рішенням журі переможцями конкурсу стали:

  • І місце – колектив «Мілленіум» ЗЗСО №5
  • ІІІ місце – колектив «Dreams» ЦДЮТ
  • ІІІ місце – колектив «Веселі черевички» ЗЗСО №10.

Участь в обласному етапі фестивалю-конкурсу народного танцю «Веселі черевички» від нашого міста візьмуть:

  • від закладів загальної середньої освіти – «Мілленіум» ЗЗСО №5
  • від закладів позашкільної освіти – «Dreams» ЦДЮТ.

Побажаємо нашим юним даруванням успіху та перемог на рівні області!

Руденко О.М., методист МНМЦ

Задайте свое питання