Відверто англійською…

Уже другий рік поспіль Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 відчиняє свої двері для учнів та вчителів з різних шкіл міста для проведення засідань Lingua-студії за участю волонтера Корпусу Миру – Хани Адмасу та вчителя англійської мови – Бушуєвої О.С.

09 жовтня 2018р. відбулася перша зустріч у цьому навчальному році, під час якої учні старших класів мали змогу поринути в англомовне середовище для активного спілкування, покращити навички володіння англійською мовою, знайти нових друзів та з користю провести час. Саме поняття «згода» (з англ. «consent») стало темою першої зустрічі. «Ми, на жаль, живемо у світі, де існує зло, насилля та несправедливість, – наголошує Хана. – Ми маємо бути впевненими в тому, на що погоджуємось: спілкування, дружбу, відносини, інтимні стосунки».

Зустріч пройшла у форматі «кафе», учні могли вільно пересуватися, пити чай та пригощатися печивом. Саме це дало змогу учасникам почувати себе невимушено, комфортно та підтримувати відверту бесіду. Учні були об’єднані в групи, кожна з яких отримувала запитання, відповідь на яке вони могли викласти на постері у вигляді малюнків або нотатків. Після презентації своєї відповіді – учасники групи змінювались, що дало змогу всім учням брати активну участь в інтерактивних вправах.

Найцікавішим моментом у зустрічі учні відмітили вправу «True/False» (правда/неправда), в якій кожен з учасників розв’язував змодельовану ситуацію й мав сказати, чи можливе таке явище у житті, чи ні.

На нашу думку, такі зустрічі допомагають не лише розвинути мовленнєві здібності, а й сприяють розвитку соціальної зрілості особистості учнів, дають їм знання та усвідомлення відповідальності за свої дії, адже ненароком кинуте слово «так» може повністю змінити ваше життя.

Бушуєва О.С., учитель англійської мови ЗОШ №10

Задайте свое питання