Віртуальна подорож сторінками казок та оповідань К.Д. Ушинського

У березні цього року виповнилося 195 років з дня народження талановитого педагога Костянтина Дмитровича Ушинського. Спадщина К.Ушинського – вершина не тільки вітчизняної, а й світової педагогічної думки. З цієї нагоди в Центрі дитячої та юнацької творчості проводилися ряд тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру, спрямовані на ознайомлення з духовною та педагогічною спадщиною К.Д. Ушинського.

Наймасштабнішим заходом стала віртуальна подорож сторінками казок та оповідань К.Д. Ушинського, яка проводилася для всіх вихованців гуртків методистом Шевченко Л.В. Розпочалася подорож з ознайомлення зі сторінками підручника «Рідне слово». Вихованці слухали казки та оповідання видатного педагога, грали в літературні ігри з цього підручника. Далі присутні, подорожуючи уявним літаком, приземлилися на «Галявині казок». На галявині вихованці гуртка «Театр ляльок «Бавка» (кер. В’язових Ю.О.) показали мінівиставу за мотивами казки К.Д. Ушинського «Бджілки на розвідках». Головними героями виступу були В’язових Сергій, Косоротова Мілана, Дем’яненко Алєся, Боровик Альоша. Вихованці гуртка «Радіотеатр» (кер. Шевченко Л.В.) підготували для прослуховування аудіоказку «Півень та собака». Запис вистави зробили Тофан Богдан та Морозова Тальяна разом з керівником – Людмилою Василівною Шевченко. Сівши в уявний потяг, всі учасники дружно вирушили до зупинки «Збери лепбук», де діти з паперу робили саморобну книжечку з ілюстраціями до улюбленої казки чи оповідання Ушинського.

Окрасою заходу була виставка ілюстрацій до казок К. Ушинського, яку підготували вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» під керівництвом Петрової В.М.

Відвідавши зупинку «Вибери слово», вихованці розмірковували над найкращими людськими якостями, такими як повага, справедливість, працьовитість, хоробрість, милосердя, гостинність, доброта, мудрість, щедрість. Подорожуючи сторінками казок та оповідань К.Д. Ушинського, діти мали змогу усвідомити їх цінність.

Шевченко Л.В., методист ЦДЮТ

Задайте свое питання