Вмотивований вчитель - успішний учень

В умовах модернізації освітньої системи підвищуються вимоги до вчителя, його професіоналізму і особистісних якостей. Вчені довели, що мотивація є рушійною силою людської діяльності для досягнення конкретної мети, а в освітній сфері – для забезпечення її якості. Тому проблема мотивації, мотиваційної діяльності вчителя на уроці й стала ключовою під час засідання Lingua-студії, що з цього навчального року працює для вчителів англійської мови на базі Вознесенської ЗОШ №10 за участю волонтера Корпусу Миру США Хани Адмасу.

Під час другого засідання «English teachers workshop», яке відбулося 9 листопада 2017 року, педагоги брали участь у різних інтерактивних вправах та обговореннях. Хана надала слушні поради щодо самомотивації та мотивації учнів до вивчення англійської мови. Всі учасники студії мали змогу поділитися власними секретами та обмінятися досвідом зі своїми колегами.

На нашу думку, такі зустрічі допомагають учителям удосконалювати свої мовленнєві та фахові навички, дізнаватися про нові методики та специфіку викладання у наших іноземних колег.

Вознесенська ЗОШ №10 разом із Ханою Адмасу запрошує до участі в роботі Lingua-студії всіх учителів англійської мови, які мають бажання розвиватися та вдосконалюватися, адже вмотивований вчитель – це перший крок до реальних змін у системі освіти.

Бушуєва О.С.,учитель англійської мови

Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10

Задайте свое питання