Воркшоп від волонтерів Корпусу Миру США

Зважаючи на концептуальні засади Нової української школи, більшість учителів добре усвідомлюють нагальну потребу у підвищенні свого фахового рівня, здобутті нових знань, розширенні свого кругозору.

З метою створення умов для удосконалення комунікативних умінь вчителів англійської мови, набуття нових знань з методики викладання предмета в рамках роботи міської Lingua-студії на базі Вознесенської ЗОШ№10 22 листопада 2018 року відбувся тренінг, який провели волонтери Корпусу Миру Габріель Кортез разом із Ханою Адмасу.

Цікавим було знайомство із Габріелем, родом із Сан-Дієго (штат Каліфорнія США). Волонтер має багатий досвід роботи: працював у американському уряді та конгресі, певний час співпрацював з американським консульством у Мілані (Італія), був членом комісії з відбору кандидатів за Програмою обміну лідерами «Flex». Наразі Габріель проживає в Україні вже 2 роки, він лідер волонтерських груп, працює вчителем англійської мови у Красилівській гімназії (Хмельницька область).

Габріель презентував таку форму навчання, як workshop – захід, на якому учасники отримують знання самостійно. Тут немає слухачів чи спостерігачів, всі учасники залученні до активної взаємодії в групах, що дає змогу ділитися власним досвідом та професійними навичками.

Основним завданням для вчителів було створення плану власного воркшопу, тему якого група обирала самостійно. Після завершення командної роботи, кожна група презентувала свій проект. Волонтери відзначили креативність та творчий підхід наших учителів, адже всі з великим задоволенням та ентузіазмом брали участь у тренінгу.

Зустріч завершилася церемонією вручення сертифікатів, які засвідчують готовність педагогів використовувати на своїх уроках методи та прийоми воркшопу, що сприятиме підвищенню якості викладання англійської мови та набуттю школярами Нової української школи ключових компетентностей.

Бушуєва О.С., учитель англійської мови

Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №10

Задайте свое питання