Всеукраїнський експеримент в дії

22-23 листопада 2019 року у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 відбулася робоча зустріч та тренінгові заняття учасників всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти». У роботі взяли участь керівники, заступники директорів з НВР, учителі 3-іх (пілотних) класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області. Всього 23 особи.

Регіональний координатор експерименту, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського ОІППО Степанець Н.М. організувала роботу педагогічної майстерні для вчителів та учнів «Формування у молодших школярів уміння працювати в команді».

Заступник директора ЗОШ № 8 Стефаник А.М. познайомила учасників всеукраїнського експерименту з системою організації педагогічного та адміністративно-функціонального виміру забезпечення якості початкової освіти в пілотних класах.

Вчителі 3-іх класів Похилюк І.В., Сікайло Н.Г., Щупак І.В. запросили колег переглянути інтегровані уроки «Я досліджую світ», «Образотворче мистецтво», «Інформатика», на яких навчали дітей через практичні дії, а не теорію; розвивали діяльнісні навички в ході проведення дослідів та самостійної роботи замість заучування теоретичної інформації.

В ході зустрічі педагоги-експериментатори обмінювалися досвідом розроблення навчально-методичного забезпечення для організації дослідницької діяльності третьокласників в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти, представляли власну систему забезпечення якості освіти в пілотних класах з позиції вчителя та керівника закладу; окреслили завдання та спланували роботу по реалізації завдань експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» на 2020 рік.

Підбиваючи підсумки робочої зустрічі, учасники подякували педагогічному колективу Вознесенської ЗОШ № 8 за високий рівень організації та проведення заходу.

Більше фото за посиланням

А.О. Богдан, методист МНМЦ

Задайте свое питання