Всеукраїнський  фестиваль інноваційних методів роботи працівників психологічної служби

23-24 грудня 2020 року навчально-методичною лабораторією практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського ОІППО з метою підвищення рівня професійного компетентності практичних психологів та соціальних педагогів організовано та проведено  Всеукраїнський  фестиваль інноваційних методів роботи працівників психологічної служби «Палітра успіху». Було зареєстровано більше 600 чоловік з усієї України.

Спікером від нашого міста була  Щербина Олена, практичний психолог Вознесенського комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 14 «Дзвіночок» Вознесенської міської ради. Олена Вікторівна представила колегам досвід роботи з  теми: «Корекційні ігри для розвитку та соціалізації дітей з особливими потребами». Продемонструвала різноманітні ігри, які використовує в роботі з дітьми з ООП.  Провела з колегами кінезіологічні вправи. Цікавинкою була презентація  відеоролика з елементом заняття з використанням корекційно – розвивального панно «Пори року: весна, літо, осінь, зима». На завершення Олена провела з колегами мінізаняття «Складаємо казку за допомогою LEGO»

Щиро вдячні  колежанкам Навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання МОІППО за надану можливість долучитися до фестивалю “Палітра успіху” та представити досвід роботи нашої колеги – Щербини Олени з актуальної теми.

Інформація на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

Задайте свое питання