Вступ до Малої академії наук України – перший свідомий крок учнів до успішної професійної кар’єри

Мала академія наук України – це освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального розвитку та професійного самовизначення. Перший крок до навчання у МАН – це участь у відбірковому тестуванні з базових предметів.

Із метою залучення учнівської молоді до дослідницької та пошукової діяльності 24-28 вересня 2020 року було проведено онлайн-тестування з української мови і літератури, історії, хімії, географії. Завдання для інтелектуальних перегонів готували керівники предметних секцій Вознесенської філії Миколаївського т/в МАН, що працює на базі ЦДЮТ: Грижимайло О.М., Яргункіна О.О., Ютиш О.Л., Ніколаєнко В.М.

Учасниками тестування стали 38 учнів 9-10 класів із 8 закладів освіти. Високий рівень знань з української мови і літератури, із хімії виявили представники ЗОШ №2, ЗОШ №6, ліцею «Інсайт. З історії хороші результати показали учасники від НВК №3, ЗОШ №7, Новогригорівської ЗОШ. У тестуванні з географії відзначений представник НВК №3.

За підсумками тестування, відповідно до освітніх інтересів та запитів учнів, що успішно пройшли ці інтелектуальні випробування, визначено 11 кандидатів до Миколаївського територіального відділення МАН України: Дронь Ольга, Скачкова Дар’я, Маток Вадим (ліцей «Інсайт»); Янович Дмитро, Тряско Олександр (ЗОШ №2), Крюкова Ангеліна, Думініка Станіслав (НВК №3); Зеленська Анна (ЗОШ №6), Літун Дар’я, Плетень Марія (ЗОШ №7), Дар’єва Юлія (Новогригорівська ЗОШ).

Вітаємо творчих, інтелектуально обдарованих, активних й ініціативних учнів зі вступом до обласного територіального відділення Малої академії наук України. Бажаємо їм та їхнім наставникам-педагогам міцного здоров’я, життєдайної енергії, натхнення, успіху й, звичайно, численних перемог на шляху до поставленої мети!

Методист МНМЦ Шишкіна О.І.

Задайте свое питання