Вивчаємо особливості навчального курсу «Історія: Україна і світ»

18 квітня 2019 року вчитель історії та правознавства Вознесенського ліцею «Інсайт» Савицька О.А. взяла участь у засіданні обласної творчої групи «Особливості викладання інтегрованих курсів «Громадянська освіта» та «Історія: Україна і світ», що відбувся у формі методичного семінару для вчителів історії: «Навчальний курс «Історія: Україна і світ»: виклики, можливості, способи реалізації».

У роботі семінару взяли участь: Мар’ян Мудрий, доцент кафедри новітньої історії України ім. М. Грушевського Львівського національного університету ім. І.Франка, голова робочої групи Міністерства освіти і науки України з оновлення програм з історії для загальноосвітніх шкіл, автор підручника, що використовуватиметься в школах із 2019–2020 навчального року, та Леся Хлипавка, викладач кафедри педагогіки вищої школи та освітнього менеджменту Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, член робочої групи з розробки навчальних програм з історії Міністерства освіти і науки України.

Учасники семінару ознайомилися з особливостями викладання інтегрованого курсу «Історія: Україна і світ» та новим інтегрованим підручником Мар’яна Мудрого, Олени Аркуші «Історія: Україна і світ» для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти; переглянули презентацію проектів «Відеоісторія», «УПА – відповідь нескореного народу» та друкованих видань Українського інституту національної пам’яті.

Інтегрований предмет сприятиме виробленню в учнів стійкості до маніпуляцій навколо історії завдяки розвитку критичного та творчого мислення, комплексного та контекстного подання інформації.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ 

Задайте свое питання