Як зробити уроки цікавими

17 листопада 2020р. в міському науково-методичному центрі відбулося засідання міського МО вчителів 2-их класів з проблеми «Впровадження сучасних освітніх технологій в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». 

Засідання проходило у формі методичного практикуму «Інтерактивна математика». Члени МО підготували виступи, тематичні презентації та практичні поради щодо вдосконалення використовуваних раніше педагогічних технологій та впровадження інноваційних методів навчання.

Педагоги Вознесенської ЗОШ № 5 Фоміна С.М. і Резніченко Т.В. цікаво розповіли колегам про новітні форми організації ігрового навчання молодших школярів, продемонстрували сучасні прийоми активізації пізнавальної активності дітей відповідно до теми засідання. Леонт’єва Т.В. (ЗОШ № 7) підготувала презентаційний виступ «Діяльнісний підхід. Ротаційні моделі «Щоденні 3». Вчителі ЗОШ № 2 Ковчинська М.С. і Костенко О.А. розповіли про організацію роботи над компетентнісними задачами.

Члени методичного угруповання обмінялися досвідом як зробити уроки цікавими; взяли участь в практичній роботі «Навчатися з набором ЛЕГО цікаво, весело і легко», познайомили колег з дидактичними матеріалами та посібниками, які розробили самостійно та використовують для створення ігрових ситуацій під час уроків і перерв.

Дякуємо членам методичної зустрічі за активну, змістовну та плідну роботу. Бажаємо творчого натхнення та нових професійних здобутків!

Інформація на сторінці МНМЦ у Фейсбуці

А.О. Богдан, методист МНМЦ

Задайте свое питання