Залучення громадян у процес прийняття рішень шляхом публічних консультацій

27 листопада 2019 року Міністерство освіти і науки України запросило спільноту батьків, педагогічних працівників та освітніх управлінців південного регіону на публічні консультації з питання забезпечення якісної дошкільної освіти та побудови ефективної організаційної діяльності. Зустріч відбулася в Одесі. Серед учасників були і педагоги нашого міста. 

Ганна Грищенко та Марія Дробот, державні експерти з питань забезпечення якості освіти директорату дошкільної та початкової освіти МОН України, провели консультації із засновниками та педагогами ЗДО, представниками батьків та громадських організацій щодо критеріїв якості дошкільної освіти, переваг здобуття дошкільної освіти у навчальному закладі, організації освітнього процесу та побудови ефективної мережі дошкільних закладів, запровадження альтернативних форм здобуття і фінансування дошкільної освіти.

Міністерством наразі розроблено проєкти Концепції розвитку дошкільної освіти та Закону України «Про дошкільну освіту», які визначатимуть шляхи забезпечення доступності здобуття і нове бачення розвитку якісної дошкільної освіти.

Стратегічною метою Міністерства освіти і науки України є забезпечення кожній дитині доступу до якісної дошкільної освіти, спрямованої на розвиток позитивних особистісних якостей як передумови формування наскрізних умінь та ключових компетентностей.

А.О.Богдан, методист МНМЦ

Задайте свое питання