Засідання професійної спільноти вчителів природознавства

08.09.2021р на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося засідання професійної спільноти вчителів природознавства міста Вознесенська. Під керівництвом консультант ЦПРПП Чехратової Т.А.  учасники  обговорили проблеми навчання  учнів 5-х класів, які виникають під час викладання природознавства та провели  інтервізійну вправу «Міфи та реальність». Кожен педагог, отримавши картку з завданням, пояснював та доводив  свою позицію.

Ми розуміємо, що для пізнання нового, потрібно зацікавити здобувачів освіти не лише конкретним предметом, а й процесом отримання знань. Тож, нові методики зворотного зв’язку необхідні сучасному вчителю. Однією з них є методика «Рефлексивна мішень». Для опанування цією методикою, кожен учасник засідання професійної спільноти мав запропонувати колегам найбільш ефективну, на його думку, форму роботи для підвищення зацікавленості учнів до вивчення природознавства, зробити один «постріл» ( різнобарвними стікерами) у мішень та пояснити свій вибір. Також , до свого арсеналу вчителі додали вправу вербальної комунікації «Три «Так» , випробувавши її на собі.

Далі  керівник міської спільноти вчителів природознавства Горбачова Л.В.( вчитель гімназії ім. Т.Г.Шевченка) зупинилася на актуальних питаннях викладання предмету у 2021-2022 н.р. та особливостях викладання природознавства у 5 класів відповідно до Концепції Нової української школи.

Чехратова Т.А., консультант ЦПРПП

Задайте свое питання