Засідання Школи молодого психолога

30 вересня  на базі Вознесенського ліцею «Інсайт»  відбулося засідання  Школи молодого психолога за темою: « Ведення документації. Формування позитивної мотивації молодого фахівця». Молоді практичні психологи мали змогу краще познайомитися між собою, поділитися враженнями про перший досвід від професії.

Велику увагу було приділено питанню ведення документації, вимогам до планування та звітності в роботі працівників психологічної служби. Яланська К.Ю. практичний психолог Вознесенського ліцею «Інсайт», провела заняття  «Формування позитивної професійної  мотивації молодого фахівця», на якому учасники мали змогу  усвідомити себе в системі професійного та особистісного розвитку. Під час  групової  роботи психологи визначали  якості, об’єкти, що сприяють професійному становленню, самореалізації тощо; перешкоди становлення професійному розвитку та складали список порад і рекомендацій, як уникнути  або подолати свої  страхи на шляху свого професійного становлення. Захід  пройшов емоційно і продуктивно.

Проведення такої форми роботи в черговий раз довело, що молодим фахівцям потрібна не лише допомога в організації  своєї роботи, а й можливість поділитися досвідом і обговорити проблеми, що виникають у роботі.

Задайте свое питання