ЗІРКОВИЙ ЧАС ВЧИТЕЛІВ

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» традиційно об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів. Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. Цьогорічний конкурс – ювілейний, йому виповнюється 25.

Для педагогів міста Конкурс розпочався 15 листопада 2019 року змаганнями зонального туру, які проходили для номінації «Початкова освіта» на базі Вознесенської ЗОШ№6 та для номінації «Історія» – на базі Олександрівської ОТГ.  

Нелегким був конкурсний шлях для 4-х творчих педагогів – учителів початкових класів Герасимчук М.Ф. (гімназія), Таран О.М. (ЗОШ№7), Репушевської О.В.(ЗОШ№2), Фетісової О.В.(Новогригорівська ЗОШ) та вчителя історії Чижа В.В. (ЗОШ№5).

Учасники демонстрували педагогічну майстерність у таких випробуваннях: «Тестування з педагогіки, психології, фахової майстерності», «Методичний експромт», «Проєкт», «Практична робота» та «Урок».  Кожен етап Конкурсу був по-своєму цікавим та творчим.

Проте основне випробування для конкурсантів –  урок у незнайомому класі у незнайомій школі. 21 листопада відбувся цей завершальний етап зонального туру. Вчителі провели цікаві уроки з використанням нестандартних методів та прийомів навчання, показали високий методичний рівень, креативність мислення, оригінальні ідеї.

Всі конкурсанти та члени журі плідно працювали протягом конкурсних днів, які завершилися такими результатами:

Номінація «Початкові класи»:

І місце – Герасимчук М.Ф. (гімназія)

ІІ місце –  Репушевська О.В.(ЗОШ№2), Фетісова О.В.(Новогригорівська ЗОШ)

ІІІ місце – Таран О.М. (ЗОШ№7)

Номінація «Історія»:

ІІІ місце – Чиж В.В. (ЗОШ№5)

Ось і завершився перший (зональний) тур «Учитель року-2020». Проте для переможниці конкурсу – вчителя гімназії Герасимчук Марії Федорівни  творчі іспити ще не завершилися, попереду – підготовка до другого туру вчительських змагань на обласному рівні.

Тому бажаємо їй наснаги, творчих здобутків і, звичайно, – перемоги!

Задайте свое питання