Змагання юних волейболістів

Вже стає доброю традицією проводити змагання з волейболу на Кубок управління освіти серед учнів 6-8 класів, які цьогоріч відбулися з 16-18 лютого. Це свого роду парад зірочок, які починають сяяти на спортивному небосхилі Вознесенська.

У турнірі взяли участь дев’ять дівочих команд . Змагання відбувалися за круговою системою з визначенням всіх міст в турнірній таблиці. Вже перші ігри показали, що не всі команди підготовлені до цих змагань. Більшість зустрічей закінчувались з рахунком 2:0. Змагання проводились за правилами Дитячої ліги з волейболу- до 15 очок. Команди були розподілені на три групи по три команди в кожній групі.

Після групових змагань право бути фіналістами стали команди; гімназії, Новогригорівки, ЗОШ №7. Після напружених поєдинків у фінальні призерами серед дівчат стали команди: третє місце – команда гімназії друге місце виборола Новогригорівська школа, а володарем кубка стала команда ЗОШ №7. Щиро вітаємо юних призерок з волейболу. Бажаємо нових ярких перемог в цьому виді спорту.