Змагаються юні інтелектуали

Сучасне століття називають століттям інформації. Людина повинна навчитися орієнтуватися в інформаційному потоці. І чим раніше це відбудеться, тим ефективніше буде її робота. Тож, одним з улюблених предметів учнів початкової школи сьогодні є інформатика. Молодші школярі вивчають  інформатику з 1 класу, адже сучасні учні повинні мати добрі успіхи в навчанні, уміти логічно мислити, бути кмітливим та організованим.

Саме в початковій школі  закладаються  у дітей первинні навички інформаційної культури та початки комп’ютерної грамотності, що безперечно підготує мислення учнів до сприйняття ними сучасних інформаційних технологій.

З метою залучення обдарованих і талановитих дітей до інтелектуальних змагань, стимулювання інтересу до оволодіння сучасними інформаційними технологіями управлінням освіти та Центром професійного розвитку педагогів 31 березня 2021р  проведено VІІІ міський конкурс  з інформатики для учнів 3-4 класів  «Юний інтелектуал». Цьогоріч конкурс проходив онлайн. Учасники, працюючи на сайті створеному оргкомітетом конкурсу, виконували завдання з кодування, створення алгоритмів, редагували текст в тестовому редакторі, розгадували ребуси, розв’язували логічні задачі та показали знання складових пристроїв апаратної частини ПК. Технічну підтримку конкурсу забезпечили: ЦДЮТ (директор Юрпольська Н.О.) та вчитель інформатики ЗОШ № 2 Кийко О.А.

Під час виконання конкурсного завдання учасники доводили своє вміння мислити алгоритмічно і логічно,  втілювати свої знання  засобами сучасних технологій та показали практичні навички роботи за комп’ютером. Усі конкурсанти добре справились з завданнями.

Абсолютними переможцями стали:  серед учнів 3-х класів Жарнов Андрій (ЗОШ №6) та серед учнів 4 –х класів Плетень Олег (ЗОШ №7).

Почесне ІІ місце вибороли: Білецька Юліана(ЗОШ № 6), Дзюба Данило (НВК № 3), Молдованова Аріна (Новогригорівська ЗОШ).

І ІІІ місце посіли: Мальченко Кирил (НВК № 9), Ліченко Єлизавета (ЗОШ № 8), Наумов Євген (гімназія ім. Т. Шевченка), Длінна Ангеліна (ЗОШ№ 5).

Кожен учасник міського конкурсу  став переможцем у певній номінації та отримав Почесну грамоту.

Вітаємо всіх учасників міського онлайн-конкурсу та висловлюємо подяку вчителям, які їх підготували. Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!

Інформація та фото проведення конкурсу на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці 

Чехратова Т.А.,

консультант з предметів природничо-математичного циклу

Задайте свое питання