Зустріч із письменниками Андрієм Бондарем та Мариною Гримич

5 листопада 2019 р. у приміщенні Вознесенської гімназії ім. Т.Шевченка та в міській бібліотеці №4 відбулася зустріч старшокласників, педагогів, бібліотекарів із закладів освіти громади Вознесенська із сучасними українськими письменниками Андрієм Бондарем та Мариною Гримич у рамках проєкту «Мереживо. Літературні читання в містечках України», що реалізується ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу».

Тема заходу «Розгубленість перед книжками: лід і тепло літератури» неабияк зацікавила читачів, і недаремно. Учасники зібрання отримали багато корисної для себе інформації  під час інтерактивного спілкування, зокрема у формі інтерв’ю, яке проводила з письменниками журналістка, літературознавиця, менеджерка проєкту Анастасія Левкова. Оригінальними були відповіді Андрія Бондаря та Марини Гримич на такі питання:

  • Художня література – розвага чи щось інше?
  • Класика та сучасна література: пліч-о-пліч чи у боротьбі?
  • Як прибиральники нечистот можуть надихати авторів на оповідання?
  • Що письменникові дає життя за кордоном?

Читачам були представлені нові видання: книги Марини Гримач «Клавка», «Ажнабія на червоній машині» та Андрія Бондаря «Церебро», «І тим, що в гробах».

Ми вдячні ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу», модераторам проєкту, особисто нашим гостям Анастасії Левковій, Андрію Бондарю, Марині Гримич за оригінальний літературний захід, під час якого ми отримали масу позитивних емоцій, що, певна річ, вплинуть на формування читацьких інтересів молоді й сприятимуть підвищенню інтересу до сучасної літератури.

 Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання