Спартакіада допризовної молоді

Традиційно 2 рази на рік проходить Спартакіада допризовної молоді. У змаганнях беруть участь юнаки 10-11-х класів. До програми Спартакіади включено  такі види спорту: стрільба, легка атлетика, плавання.

Цьогорічна Спартакіада розпочалася 31 жовтня на базі НВК №3 змаганням зі стрільби. Всього на вогневий рубіж вийшло більше півсотні майбутніх воїнів. Найкращий результат показали допризовники ЗОШ №10. Призові місця в особистому заліку посіли теж вихованці цієї школи Кулик Данило, який зайняв перше місце і Чеботаєв Максим із другим місцем. Третє місце посів Шестерик Артем із ЗОШ №7.

У командному заліку переможцями стали допризовники ЗОШ №10, друге місце здобули допризовники гімназії, учні ЗОШ №7 – на третій сходинці п’єдесталу.

Вітаємо переможців та призерів зі стрільби! Побажаймо їм успіхів і в інших видах змагань з багатоборства.