Спартакіада освітян продовжується

Першим стартом в новому спортивному році для освітян стали міські змагання із плавання. 18 січня на спортивні базі ФОК «Водограй» продовжилися змагання в залік дев’ятої Спартакіади працівників освіти. На старт в змаганнях із плавання вийшли 10 команд закладів освіти. Змагання проводились з двох дисциплін: плавання вільним стилем 50 метрів і естафета (4х50м).

У першій дисципліні час, показаний командою ЗОШ №5, вивів їх на перше місце, другий результат показала команда ЗОШ №7, і третій час у команди гімназії. Серед дошкільних закладів третє місце виборола команда ДНЗ №14, на другому місці спортсменки ДНЗ №9, а чемпіонами стала команда ДНЗ №12.

У другій дисципліні змагань «Естафета» спортсмени ЗОШ №5 лише на долі секунди випередили команду ЗОШ №6 і посіли перше місце. Команда ЗОШ №6 відповідно на другому місці, третій час показала команда освітян ЗОШ №7.

У загальнокомандному заліку команда ЗОШ №5 посіла перше місце, друге місце у команди ЗОШ №7, третю сходинку п’єдесталу зайняла команда гімназії.

В особистому заліку призерами з плавання серед чоловіків стали: Жигайло О.С. ( гімназія ) – перше місце, Горохов С.О. ( ЗОШ №7) – друге місце, Гаркавенко Є.О.(ЗОШ №4) – третє місце. Серед жінок Білик К.І. (гімназія) посіла третє місце, Драч Т.В. (ЗОШ №7) – друге місце, а чемпіонкою стала – Левенцова А.І. (ЗОШ №5).

Щиро вітаємо чемпіонів і призерів змагань з плавання, які додали в скарбничку закладів призові бали. Попереду нове випробування – змагання з легкої атлетики. Бажаємо вдалого старту!