Спартакіада школярів стартувала

3 жовтня стартувала 18-та Спартакіада школярів нашого міста. Відкрила чергову спартакіаду школярів королева спорту – легка атлетика. До програми змагань з даного виду спорту входили: біг на 100, 200, 400 і 800 метрів, стрибок в довжину з розбігу та метання м’яча.

Першими розпочали боротьбу за залікові бали спортсмени в секторі для стрибків у довжину. Тут велася боротьба за кожний сантиметр. Найкращий результат серед юнаків показав Берко Артем  (ЗОШ №7), хлопці із ЗОШ №2 і ЗОШ №3  – Рибалка Денис  та Беляков Іван –  відповідно посіли друге та третє місця. Серед дівчат найвищого результату зі стрибків у довжину домоглася Красьоха Софія ( ЗОШ №8), Шелюжак Анастасія (ЗОШ 5) показала другий результат, а третій – Пітел Міхаела із ЗОШ №10.

У метанні м’яча серед хлопців переміг Мірошник Володимир (ЗОШ №5 ), на другому місці Гонтаренко Володимир (ЗОШ №5 ) і на третьому – Рибалка Денис (ЗОШ №2). У цьому виді дівчата показали теж гарні результати: Резніченко Ангеліна, ЗОШ №10 – перше місце, учениця ЗОШ №4 Кисільова Тетяна посіла друге місце, Шевченко Єлізавета ( ЗОШ№10) – третє.

У змаганнях спринтерів на 100 метрів серед юнаків перший результат з цієї дисципліни належить Арташу Миколі (ЗОШ №10), другим фінішував Берко Артем (ЗОШ №7), третім – Божко Денис  (ліцей «Інсайт»). Серед дівчат переможцем з бігу на 100 метрів стала Лобанова Анна (Гімназія), призерами також є Табаченко Катерина (ЗОШ №3 ) і Шевченко Єлізавета (ЗОШ №10).

На дистанції 200 метрів серед дівчат чемпіонкою стала Красьоха Софія (ЗОШ №8), призерами також є Пітел Міхаела (ЗОШ №10 ) і Шапошник Ірина (ЗОШ №2).

На дистанції 400 метрів рівних не було Здобнову Віталію (ліцей «Інсайт»), Василинич Іван ( ЗОШ №2) став другим, третє місце на цій дистанції посів Войченко Дмитро (ЗОШ №4).

Чемпіонкою на дистанції 400 метрів стала Красьоха Софія ( ЗОШ №8), на другу сходинку п’єдесталу піднялася Качанова Маргарита (ЗОШ №7) і на третьому місці Харченко Дар’я  (№2).

На 800-метрівці показав перший результат Здобнов Віталій ( ліцей «Інсайт») . Другий час показав Корня Олексій ( гімназія) , на третьому місці Григоренко Іван ( ЗОШ №10).

Сауляк Богдана ( ЗОШ №4) у змаганнях з бігу на 800 метрів показала найкращий час. Другою стала Шишигіна Марія (НВК №3), третій результат в Білоус Ірина (ЗОШ №7).

У змаганнях з естафетного бігу 4х100м серед дівчат святкували перемогу спортсменки ЗОШ №10, друге місце виборола команда ЗОШ №8, на третьому місці команда збірної ЗОШ №6-ліцей «Інсайт». Серед хлопців перше місце в цьому виді змагань посіли вихованці збірної ЗОШ №6-ліцей «Інсайт», на другому місці юнаки гімназії, на третьому спортсмени збірної ЗОШ №6-ліцей»Інсайт».

У загальнокомандному заліку перемогу у змаганнях в групі А здобула команда ЗОШ №10 (вчителі фізичної культури Осипов В.М. , Тульчій С.М..), В групі Б перше місце посіли учні ЗОШ №2 (вчителі фізичної культури Омельчук Ю.В., Щербаніч О.В., Костенко В.В..),

Вітаємо переможців із вдалим стартом у спартакіаді школярів і бажаємо успішного виступу на обласній Спартакіаді .