Дванадцять років поспіль в Україні проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка як данина невмирущому слову генія, якому судилося упродовж віків бути орієнтиром у житті, доказом самоідентичності української нації.
Із метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря 15 січня 2022 року на базі Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 відбувся міський етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка, у якому взяли участь 51 учень 5-11 класів. Усі учасники показали ґрунтовні знання з біографії та творчості Т.Шевченка, добре сформовані орфографічні та синтаксичні навички під час написання творчої роботи. Відповідно до набраної кількості балів за рішенням журі переможцями визнано 37 учнів:
І місце
Гнідо Інна, 5 клас ЗОШ №8 (Позняк Ю.В., Щупак І.В.);
Євтєєва Олександра, 5 клас ЗОШ №10 (Бензар А.В.);
Шестерик Єлизавета, 6 клас ЗОШ №7 (Мініч Т.З.);
Герас Сергій, 6 клас ЗОШ №8 (Сандул В.В.);
Закшевська Анжела, 7 клас ЗОШ №10 (Ніконорова С.В.);
Криворучко Аріна, 8 клас ЗОШ №8 (Максименко О.В.);
Крестич Марія, 9 клас гімназії ім. Т.Шевченка (Гончаренко О.Б.);
Тищенко Дар’я, 9 клас ЗОШ №4 (Потоцька О.П.);
Іванова Анастасія, 10 клас гімназії ім. Т.Шевченка (Кузьмук О.Ю.);
Деркунська Ірина, 10 клас ЗОШ №10 (Колісниченко А.В.);
Цепла Дар’я, 11 клас гімназії ім. Т.Шевченка (Липитенко Т.Ю.);
Антоненко Анастасія, 11 клас ЗОШ №5 (Варзар Г.І.);
ІІ місце
Гаврисенко Кіріл, 5 клас ЗОШ №2 (Воскобойник Ж.В., Єрмакова Т.Л.);
Мальованна Мар’я, 5 клас гімназії ім. Т.Шевченка (Кузьмук О.Ю.);
Топор Анастасія, 6 клас ЗОШ №10 (Стогул Н.О.);
Семенова Анна, 7 клас ЗОШ №4 (Потоцька О.П.);
Петренко Даніїл, 7 клас ЗОШ №5 (Башара К.О.);
Болдарева Аліна, 7 клас ЗОШ №7 (Мініч Т.З.);
Ратушна Марія, 7 клас ЗОШ №8 (Позняк Ю.В.);
Телегіна Поліна, 8 клас ЗОШ №6 (Косіненко О.Б.);
Шелеп Кіра, 9 клас ЗОШ №2 (Догар С.Я., Єрмакова Т.Л.);
Малащенко Яна, 9 клас ЗОШ №8 (Шугаєва Т.О.);
Нова Марія, 9 клас Новогригорівської гімназії (Малюта Н.В.);
Доба Юрій, 10 клас ЗОШ №2 (Догар С.Я.);
Білан Юлія, 11 клас ЗОШ №4 (Потоцька О.П.);
Бодарева Анастасія, 11 клас ЗОШ №8 (Позняк Ю.В.);
ІІІ місце
Гарбунов Микола, 5 клас НВК №3 (Бондар О.В., Топиліна А.В.);
Кваша Анна, 5 клас ЗОШ №4 (Волковицька Д.П.);
Сторчак Ярослав, 5 клас ЗОШ №6 (Савченко О.О.);
Молдованова Дар’я, 6 клас гімназії ім. Т.Шевченка (Липитенко Т.Ю.);
Вєсєлова Поліна, 6 клас ЗОШ №5 (Овчаренко І.В.):
Хатунцева Анавстасія, 7 клас ЗОШ №6 (Савченко О.О.);
Ференс Вероніка, 7 клас Новогригорівської гімназії (Малюта Н.В.);
Ованесіян Тигран, 8 клас ЗОШ №10 (Базан А.І., Стогул Н.О.);
Ковальова Маргарита, 9 клас ЗОШ №6 (Косіненко О.Б.);
Бойчук Олексій, 11 клас НВК №3 (Сербул В.В.);
Шевцов Євген, 11 клас ЗОШ №10 (Колісниченко А.В.).
Вітаємо всіх із цієї перемогою, що є свідченням величезного надбання – піднесення престижу рідної мови, шанобливого ставлення молодого покоління до культури й традицій українського народу, вшанування його славетних синів, зокрема видатного генія Тараса Шевченка!
Консультант ЦПРПП Шишкіна О.І.
Задайте свое питання
Ви повинні бути зареестровані щоб задати питання. Авторизуватися