Вітаємо переможців спартакіади

Завершується спортивний 2019 рік. 14-15 листопада до нашого міста завітали команди об’єднаних громад області для участі у завершальному етапі 19-ої обласної Спартакіади, який складався із змагань із шахів і настільного тенісу. Шаховий турнір відбувався у гімназії ім. Т.Шевченка, в якому взяли участь 17 команд. Чудова атмосфера проведення змагань і рідні стіни допомогли нашій команді дійти до фіналу і зайняти почесне друге місце. Вперше вихованці ЦДЮТ стали призерами обласних змагань.

За нашу команду виступали учні гімназії Ясеницький Святослав і Баранова Дар’я та учень ЗОШ №7 Мальований Андрій. Щиро вітаємо переможців обласного  турніру з призовим місцем!

У другому виді змагань команда гімназії захищала честь нашого міста з настільного тенісу. Змагання проводились в комфортному залі ДЮСШ з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь 18 команд області. Наші тенісисти вибороли теж друге місце. За команду нашого міста виступали Іванов Андрій, Царенко Іван, Алмаші Яна – всі учні гімназії ім. Т. Шевченка. Хочеться подякувати суддівським бригадам, які з честю впорались з нелегким завданням і виконали свою роботу на високому рівні.

На такій позитивній ноті і завершився спортивний календар області. Сподіваємося, що 2020 рік теж принесе нашим спортсменам, тренерам, батькам нові спортивні досягнення!