WEB Бібліотека

Інтернет для навчання
– тим, хто вчить

Шановні педагоги!

Педагогічні ресурси Інтернет різнопланові та різноманітні. Віртуальна педагогічна Web-бібліотека – це економія часу й коштів, місця на робочому столі і книжковій полиці, це можливість завжди бути в курсі педагогічних новин, наукових досягнень, кращого досвіду.

Web-бібліотека допоможе вам в освоєнні фахових ресурсів мережі та дасть певні підказки у пошуку необхідної інформації для здійснення професійної діяльності. Серед ресурсів Web-бібліотеки – збірники практичних та контрольних робіт, тести, матеріали для проведення уроків, підручники, посібники з різних предметів. Web-бібліотека доступна  для  користувачів, якими є вчителі, вихователі, учні, працівники навчальних закладів, батьки. До Web-бібліотеки включено: довідково-енциклопедичні, інформаційні видання з питань методики навчання, психології, підручники,  навчальні  посібники і дидактичні матеріали,  художня література, періодичні видання, картографічні матеріали,  видання, що вийшли друком як в Україні, так і за кордоном.

Враховуючи тенденції формування сучасних педагогічних засобів, розвиток комп’ютерних технологій навчання, всі напрацьовані ресурси Web-бібліотеки формуються у комп’ютерно-орієнтовані комплекси, що зосереджуються на WEB сторінках.

Бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів Web-бібліотеки направлене на забезпечення всіх напрямів навчально-виховного процесу у засвоєнні як програмних, так і позапрограмних вимог, на самоосвіту, виховання в учнів інформаційної культури сталого прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел, навичок систематизації та особистої оцінки.

Задайте свое питання