Екологія

Інтернет для навчання
– тим, хто вчить

Шановні педагоги!
Педагогічні ресурси Інтернет різнопланові та різноманітні. Віртуальна педагогічна бібліотека – Інтернет – це економія часу й коштів, місця на робочому столі і книжковій полиці, та можливість завжди бути в курсі педагогічних новин, наукових досягнень, кращого досвіду.
Наша віртуальна Web – бібліотека допоможе вам в освоєнні фахових ресурсів мережі та дасть певні підказки у пошуку необхідної інформації для здійснення професійної діяльності.

Екологія

http://www.menr.gov.ua/cgi-bin/go – сайт міністерства охорони навколишнього природного середовища України.
http://www.ecolife.org.ua/ – екологічний Internet-проект, містить інформацію про екологію та охорону природи, правову базу з екологічних питань.
http://www.ecology.donbass.com/index.htm – екологічний сайт, містить інформацію щодо екологічної ситуації в світі.
http://zelenyshluz.narod.ru/ – екологічний сайт, містить інформацію про воду, повітря та клімат.
http://www.college.ru/ – освітній портал «Открытый колледж». Має декілька розділів за природничими галузями: Астрономія, Біологія, Математика, Фізика, Хімія. Кожен розділ об’єднує зміст учбового курсу на компакт-дискові та індивідуальне навчання через Internet. Тут можна подивитися у відкритому доступі віртуальний підручник або динамічні моделі, попрацювати з тестами, а, також, до уваги користувачів огляди Інтернет-ресурсів за темою предмета, що постійно оновлюється. У Системі Дистанційного Навчання можна отримувати індивідуальні контрольні запитання для самоперевірки різного рівня складності. За успіхи начисляються бали і ведеться постійний моніторинг досягнень.
http://www.nature.ru/ – сайт, містить інформацію з астрономії, медицини, біології, психології, географії, фізики, педагогіки.

Задайте свое питання